Obserwatorzy

niedziela, 29 lipca 2012

Już koniec ...

Wczoraj sobota - więc giełda. Wymyśliłam sobie jakiś czas temu że zabiorę z pokoju syna ławę bo mi potrzebne miejsce do krojenia materiałów, a do niego w to miejsce kupię komodę z szufladami. Szuflady przydadzą mu się na bieliznę, bo do tej pory trzymał w koszykach na półkach. Półki będą wolne na inne ubrania, a na komodzie stanie telewizor. I wszystko by było pięknie ale nie chciałam wydawać góry kasy na ,,tekturowy,, mebel ze sklepu w dodatku z bublowatymi szufladkami. Bublowate oznacza dla mnie te szuflady w których boki są niższe od frontu. Jeśli ktoś wie  o co chodzi, na oko fajna szuflada a po otwarciu okazuje się że 3 pary majtek wchodzą ledwo na płasko. Chciałam normalną głębokość szuflad i blat na tyle szeroki żeby zmieścił się telewizor starego typu.
Tiiaaaa mrzonki wieku dziecięcego - kupić funkcjonalny mebel a nie wizjonerski ,,dizajn,, (jak to się pisze ?) który nadaje się do... wywalenia. I tu okazuje się że tylko giełda. Szukałam tego od 2-3 miesięcy, naoglądałam się mebli do znudzenia i zawsze coś było nie tak. A to za wąski blat, a to nie ta wysokość, a to nie takie szuflady, a to zbyt ozdobne, a najczęściej za drogie. I w końcu wczoraj w ostatnią sobotę urlopu znalazłam to o co mi chodziło - prawie - ale to prawie to trochę podniszczona ( szlifowanie i malowanie ), brak 4 gałek ( takie po 2 zł są w sklepie ) i cena wyściowa 50 zł którą ze względu na braki udało się zbić do.... 30 zł. Chyba pomógł mi upał i to że panowie chcieli się już zbierać oraz kompletny brak innych chętnych, nieważne grunt że mam to co chciałam. Syn stwierdził że może być bez malowania bo chce sobie już poukładać wygodnie wszystko, a gałki można zamontować w każdej chwili.
Ale się rozpisałam hi hi hi jak nigdy. Teraz pokazuję mebelek :

darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków


Ach i zapomniałam dodać że jest z sosnowego drewna, czyli normalna a nie tektura :))))

7 komentarzy:

 1. Dopięłaś swego!!!!!Komoda fantastyczna!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. troche trzeba sie nachodzic w tych czasach za porzadna rzecza...niby wszystko jest,ale nie zawsze to co nam odpowiadloby...komoda mimo niedoskonalosci,o ktorych pisalas jest swietna..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję !!Najważniejsze że się podoba i pakowna bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dana, Gosia identyczną miała dla Jędrusia...piszę "miała", bo teraz Kama ja okupuje...wszystkie ciuszki dla Hani, a teraz dla Maciusia się mieszczą...i na górze przewijak...jest super !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trafiłam na fajny model :))

   Usuń
 5. a dwóch nie było? Też by mi się przydał taki mebel... wygląda na solidny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jest solidny ale niestety nie było. Widziałam taki z 2 szufladami i szafką z półką.

   Usuń